MISTŘI !!! MISTŘI !!! MISTŘI !!!

Minipřípravka uzavřela sezonu společným zápasem s maminkami!
Dnes se naše minipřípravka rozloučila se sezónou stylově – na závěr si děti zahrály přátelský zápas proti svým maminkám. Nechybělo spoustu úsměvů, krásných akcí, bojovnosti a skvělá atmosféra. Za celou sezonu si naši nejmenší fotbalisté vedli v okresních turnajích výborně, hrálo se systémem 3+0 a je třeba říct, že hráči udělali velký fotbalový pokrok.Velké poděkování patří trenérům Lukáši Koláčkovi a Zolboovi Enkhbaatarovi, kteří se dětem po celý rok s maximálním nasazením věnovali a odvedli skvělou práci.
Poděkování si zaslouží také všichni rodiče za podporu a fandění během celé sezóny.